Успешно додадовте производ во кошничка.
Во тек на купувањето можете во било кој момент да кликнете
на Вашата кошничка, да ја менувате нарачката, или да ја платите.
Вашата кошничката ќе ја најдете горе лево, под менито "Категории."

Продолжи со купување
Продолжи кон плаќање
Kosnicka
  • Тотал: 0 | Количина: 0

Клучен збор:

*Користете МК поддршка

Одберете категорија:

Одберете возраст:

Одберете тема:

Одберете бренд:

Цена од:

 до 

Изберете пол:

Пронајдени се артикли според зададените критериуми:
Возраст:
Пол:

ОПРЕМА ЗА ИГРАЊЕ OUTDOOR / INDOOR  

  ОПРЕМА ЗА ИГРАЊЕ OUTDOOR / INDOOR

<< Назад до претходната страна

КОЗМЕТИЧКО ОГЛЕДАЛО СО СТОЛЧЕ

Додајте гламур на рутината за разубавуање на Вашето мало девојче! За возраст: над 3 год. - Висококвалитетно огледало отпорно на кршење - Вградени отвори за шминка и аксесоари - Вклучува функионално ЛЕД светло - Фиоката обезбедува екстра простор за складирање - Во сетот се вклучени и додатоци како рачно огледало, четка и чешел - Потребни се 4 ААА батерии (не се вклучени) - Потребен е минимален напор за монтажа Димензии на производот (висина х ширина х длабочина): 104,5 х 71,1 х 35,6см Тежина на производот (заедно со амбалажата): 8,7кг ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД

Шифра: 33180
Бренд: STEP 2
Возрасти: 0-24 мес. 2г. 3-5г. 6-7г. 8г.+
Димензии на амбалажата:
Ширина: 71,1
Висина: 61
Длабочина: 36,9

Тежина на производот
(со амбалажа):
7 кг

НЕТО ЦЕНА СО ДДВ:

6.260 мкд

Количина:

Други производи од истата категорија
ДОЛУ КУЌИЧКА 132Х104Х104СМ
4.910
ДОЛУ КОШ НА ДВЕ НИВОА
1.370
СТОЛЧЕ ЛУЛАШКА СО РЕМЕНИ
790
ТРАМБОЛИНА 305СМ
13.900
ДЕТСКА МАСИЧКА СО ЧАДОР
8.090